Bytový dům v Odolené VoděBytový dům v Odolené Vodě se nachází v centru starého města (dolní náměstí) Odolena Voda, které leží na rozmezí vyvýšené Pražské plošiny a Středolabské tabule 15 km severně od Prahy, 7,5 km východně od Kralup nad Vltavou a 8 km jihozápadně od Neratovic. Její starší část je rozložena ve svahu sklánějícímu se zvolna k severu, novější část se sídlištní zástavbou vyrostla ve druhé polovině 20. století na výše položené rovině. Z jihovýchodní strany se k ní přimyká Dolínek s blízkou osadou Čenkov.

Tento bytový dům obsahuje celkem 4 bytové sekce, které na sebe přímo navazují a to:

  • Sekce A která je složena z 1.N.P., 2.N.P. a podkroví. Nacházejí se v ní 4 byty bez balkónu, 1 ateliér a 1 prodejna. Její užitná plocha včetně společných prostor je 372,5 m².
  • Sekce B která je složena z 1.N.P., 2.N.P. a podkroví. Nacházejí se v ní 5 bytů bez balkónu a 1 byt s balkónem. Její užitná plocha včetně společných prostor a balkónů je 481,65 m².
  • Sekce C která je složena z 1.P.P., 1.N.P., 2.N.P. a podkroví. Nacházejí se v ní 8 bytů s balkónem, 1 byt bez balkónu, 1 ateliér a sklepní kóje. Její užitná plocha včetně společných prostor a balkónů je 848,05 m².
  • Sekce D která je z těchto sekcí největší a je složena z 1.N.P:, 2.N.P., 3.N.P., 4.N.P. a 5.N.P.. Nacházejí se v ní 12 bytů s balkónem, 12 bytů bez balkónu a sklepní kóje. Její celková užitná plocha včetně společných prostor, sklepních kójí a balkónů je 1616,4 m².

Vedle bytových domů se nachází 41 parkovacích stání. V rámci projektu je též k dispozici nabídka 6 garážových stání, které je možné si k bytu odkoupit.